Digital Employee Experience Navigator (DEEN)

Digital Employee Experience Navigator (DEEN) to framework, który pozwala Ci oceniać stan Digital Employee Experience (DEX) w twojej organizacji. Dzięki DEEN wypracujesz cele i metryki dzięki którym możesz szybko i łatwo identyfikować obszary wymagające poprawy i optymalizować swoją strategię.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego potrzebujesz DEEN?

DEEN pomaga oprzeć Twoją strategię DEX na danych. DEEN przyda się w początkowej fazie projektu, aby określić pożądany rezultat oraz w trakcie jego trwania, aby upewnić się, że podążasz we właściwym kierunku. DEEN sprawia, że skupiasz się na tym, co jest ważne dla Twojego biznesu i Twoich pracowników.

Jakie będą efekty?

Dzięki DEEN zdobędziesz listę celów dostosowanych do Twojej organizacji, określone metryki i gotową konfigurację techniczną do obliczania wydajności DEX w Twojej organizacji.

Ile czasu potrzebujesz?

DEEN dostosowuje się do potrzeb Twojej organizacji. Możesz zacząć od wypełnienia naszej bezpłatnej ankiety, aby określić swoje cele w zakresie DEX. Następnie, jeśli zdecydujesz dowiedzieć się więcej, dołączysz do nas na serię warsztatów. Wspólnie ustalimy cele projektu, metryki i punkty danych – dzięki czemu będziesz mógł szybko zacząć śledzić właściwe dane.

Jak wygląda DEEN?

Wypełnij ankietę

1

Wybierz cele, które Twoim zdaniem najlepiej pasują do Twojej organizacji

Analiza

2

Otrzymujesz raport z zarysem kolejnych kroków

Zdefiniuj cele

3

Z naszą pomocą zdecyduj się na kluczowe cele dla DEX

Przydziel metryki

4

Ustal metryki, które pozwolą określić postęp w realizacji celów

Wybierz punkty danych

5

Zdecyduj, co i jak chcesz śledzić

Ustaw pomiar

6

Stwórz techniczną konfigurację do zbierania i raportowania danych

Co wspólnie opracujemy?

  1. Indeks celów dostosowany do Twojego DEX
  2. Jasno określone metryki do śledzenia postępów
  3. Gotowa do użycia konfiguracja techniczna do mierzenia wydajności twojego DEX

Wyznaczyłeś swoje cele DEX i co dalej?

Kiedy określisz już swoje cele, metryki i ustawienia techniczne, ważne jest, aby je wdrożyć i śledzić wydajność.

Jako jeden z aspektów DEEN, możemy pomóc Ci trzymać wszystkie statystyki w jednym miejscu. To pomoże Ci zrozumieć, czy twoje systemy DEX (np. intranet) spełniają wyznaczone cele.

Następnie, w oparciu o wyniki, możesz dokonać niezbędnych zmian, aby upewnić się, że DEX spełnia potrzeby Twoich pracowników i dostarcza wartości Twojej firmie.

Ile kosztuje DEEN?

Koszty szacujemy indywidualnie – w oparciu o wielkość organizacji i dojrzałość w zakresie UX. Dzięki temu mamy pewność, że framework jest dostosowany do Twoich potrzeb i płacisz tylko za te usługi, które są istotne dla Twojej organizacji.

Rozumiemy, że firmy mają różne wymagania i budżety, więc chętnie opracujemy opcję, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę!