Szkolenia

User Centered Design w projektowaniu

Podczas szkolenia poznasz podstawy User Experience oraz dowiesz się jak stosować metodologię User Centered Design w codziennej pracy. Zajęcia mają charakter praktyczny. Nauczysz się tworzyć persony, user journey map, architekturę informacji oraz poznasz podstawy tworzenia projektu funkcjonalnego.

Czytaj więcej

Badania User Experience

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak i kiedy w procesie projektowym badać potrzeby użytkowników. Między innymi poznasz takie metody, jak audyt użyteczności, testy z użytkownikami, wywiady pogłębione, etnografię i eyetracking. Wiedzę teoretyczną zilustrujemy licznymi przykładami z naszego portfolio.

Czytaj więcej

User Experience sklepu internetowego

Jak zaprojektować skuteczny sklep internetowy? Na to pytanie odpowiemy podczas 2-dniowego szkolenia. W jego trakcie dowiesz się, kiedy i w jaki sposób warto badać sklep internetowy. Poznasz też metody i techniki projektowe, które pozwolą dostosować wygląd i funkcjonalności e-commerce do potrzeb użytkowników.

Czytaj więcej

Jak zaprojektować skuteczny intranet?

Podczas szkolenia omówimy trendy związane z projektowaniem i wdrażaniem intranetów. Dowiesz się jak badać potrzeby pracowników i jak zdobyte informacje przełożyć na strategię. Nauczysz się projektować najważniejsze obszary intranetu oraz poznasz szczegóły związane z wdrożeniem systemu.

Czytaj więcej

Projektowanie systemów biznesowych

Szkolenie ułatwi zaplanowanie i wdrożenie procesu projektowego w zespole, stworzenie architektury informacji oraz prototypu produktów cyfrowych takich jak e-BOK, CRM, baza wiedzy i innych. Dowiesz się jak wykorzystywać procesowe podejście do projektowania, uwzględniające szeroki kontekst projektu w organizacji i dla użytkowników.

Czytaj więcej
Zapytaj o szkolenie dedykowane

By zobaczyć stronę
obróć urządzenie