[PRZENIESIONE NA INNY TERMIN] Badania na Śniadanie – o badaniach UX i nie tylko

Anna Grabara
Anna
Grabara
TBA
TBA
EDISONDA

Poranne spotkanie na temat badań, przy kawie i wege jedzeniu, dla doświadczonych projektantów UX, Product Ownerów, Product Managerów i Innovation Managerów.

Podczas śniadania w swobodnej atmosferze podyskutujemy o roli badań w projektowaniu produktów i usług. Na przykładzie kilku case studies opowiemy, czego nauczyliśmy się o badaniach realizując projekty dla różnych klientów i jak możesz tę wiedzę wykorzystać w wyzwaniach, z którymi mierzysz się na co dzień.

Co zyskasz biorąc udział?

Ramowa agenda spotkania:

Część 1: Poznajmy się – luźne dyskusje przy kawie

Część 2: Case study z życia badacza UX – historie bez lukru o tym, co nam się udało, a co nam się mniej udało w pracy badawczej i co z tego wynika. Opowieści i dyskusja przeplatane ćwiczeniami.

Część 3: Zapytaj o co chcesz

Spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

Spotkanie poprowadzi

Anna Grabara – Badaczka UX z kilkunastoletnim doświadczeniem w badaniach rynkowych, od roku w EDISONDZIE. Pracowała dla klientów polskich i zagranicznych z wielu branż. Specjalizuje się w eksploracyjnych i ewaluacyjnych badaniach jakościowych, realizuje także badania ilościowe i testy użyteczności. Odkrywa przed swoimi klientami tajniki świata użytkowników i doradza co dalej.

Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń.

TBA
TBA
EDISONDA
Zapisz się
Udostępnij

Edisonda to ludzie

Wierzymy, że UX to coś więcej niż rysowanie makiet. Dlatego pomagamy zrozumieć potrzeby użytkowników i osadzamy je w kontekście biznesowym. Jesteśmy największym studiem User Experience w Polsce.

projekty szyte na miarę

Na co dzień badamy, tworzymy i rozwijamy cyfrowe produkty. W naszej pracy unikamy założeń - polegamy na wiedzy i zdobytym doświadczeniu.

By zobaczyć stronę
obróć urządzenie

Korzystamy z cookies. Dowiedz się wiecej