2020-03-13

Serwis internetowy InPost z nagrodą Mobile Trends Awards

Katarzyna Czeremańska
Katarzyna
Czeremańska

Zaprojektowany przez nas serwis internetowy InPost otrzymał III Nagrodę Publiczności Mobile Trends Awards 2019. Na co dzień projektujemy rozwiązania przyjazne użytkownikom - tym bardziej cieszy nas wyróżnienie przyznane przez Internautów.

Nowy portal InPost łączy cechy strony wizerunkowej oraz ofertowo-operacyjnej i agreguje wszystkie (wcześniej dostępne na różnych serwisach) usługi firmy. Nad rozwiązaniem pracowaliśmy wspólnie z zespołem InPost oraz firmą Quantoo.

Czym wyróżnia się projekt funkcjonalny www InPost?

Projektując stronę zaproponowaliśmy nowe podejście – zamiast dzielić klientów na indywidualnych i biznesowych, ułożyliśmy ofertę ze względu na konkretne cele (Odbieram, Nadaję, Oferta dla firm). Nadawanie paczek (z domu/do domu; z paczkomatu/do paczkomatu), śledzenie przesyłek czy wyszukiwanie paczkomatów, dostępne jest teraz za pomocą jednego kliknięcia.

Portal InPost EDISONDA

Nowe, wygodne funkcje:

Jak zaprojektowaliśmy grafikę portalu InPost?

Architektura i grafika zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie skrócić czas realizacji celu. Nowa graficzna odsłona InPost to jednak nie tylko użyteczny, ale też BARDZO przyjazny interfejs, który wychodzi poza standardowe korporacyjno-operacyjne ramy, pozostając w zgodzie z marką i misją firmy. Strona jest responsywna i zachowuje swoją filozofię we wszystkich kanałach.

Portal InPost EDISONDA

Aby przekonać się o walorach nowego serwisu InPost warto:

Czym jest Mobile Trends Awards?

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Wyróżnienie jest przyznawane od 9 lat i zyskało już miano Oscara branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za dbałość o szczegóły, dostosowanie do potrzeb użytkowników, innowacyjność i rozpoznawalność.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci związani z branżą mobile. Co roku przyznawana jest również nagroda Publiczności, dla rozwiązania, które zdobyło najwięcej głosów Internautów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację. Sama nominacja to duże wyróżnienie, a wygrana w Mobile Trends Awards to możliwość dołączenia do branżowej elity marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz wsparcia w projektowaniu użytecznych rozwiązań cyfrowych? Porozmawiaj z nami!

Udostępnij

Edisonda to ludzie

Wierzymy, że UX to coś więcej niż rysowanie makiet. Dlatego pomagamy zrozumieć potrzeby użytkowników i osadzamy je w kontekście biznesowym. Jesteśmy największym studiem User Experience w Polsce.

projekty szyte na miarę

Na co dzień badamy, tworzymy i rozwijamy cyfrowe produkty. W naszej pracy unikamy założeń - polegamy na wiedzy i zdobytym doświadczeniu.

By zobaczyć stronę
obróć urządzenie

Korzystamy z cookies. Dowiedz się wiecej