Wierzymy w cyfrową przyszłość, gdzie technologia poprawia jakość życia oraz pozwala wchodzić w interakcje w sposób prosty i intuicyjny. Pomagamy firmom w cyfrowej transformacji dzięki podejściu business design. Wiemy, że mogą działać efektywniej, oszczędniej i zapewniać klientom oraz pracownikom lepsze doświadczenia.

Porozmawiajmy o business design
>10
lat działalności
>10
900+
zrealizowanych projektów
900+
15
kluczowych branż
15
40
konsultantów
40

Wybrani klienci

Rozumiemy biznes i podnosimy jego efektywność

Szeroki zakres działania w różnych branżach, organizacjach i typach projektów pozwala nam lepiej zrozumieć biznes kolejnych klientów. Nasze projekty podnosiły skuteczność działania rozmaitych firm – od małych startupów, które miały jedynie pomysł na produkt, po wielkie korporacje z całego świata.

Poznaj niektóre realizacjeW jakich branżach się specjalizujemy

Niesamowita zdolność umiejętnego słuchania potrzeb Klienta i znajdowania rozwiązań, które nie tyle go zadowolą, ale co najważniejsze, będą efektywne i skuteczne.

Marta Kachniarz Dyrektor Działu Rozwoju i Marketingu, Kanlux

Projektujemy systemy biznesowe uwzględniając całą organizację i jej otoczenie

  • Uwzględniamy różne konteksty – użytkownika, biznesu i całego otoczenia,
  • Pomagamy zdiagnozować obszary wymagające usprawnienia,
  • Wiemy, jak uspójnić pracę firmy i zapobiegać powstaniu silosów organizacyjnych,
  • Korzystając z technik user experience i business design wypracowujemy wspólnie najlepsze rozwiązania,
  • Pomagamy tworzyć strategie rozwoju narzędzi cyfrowych bazujące na potrzebach organizacji.

Mamy stabilność globalnej organizacji, a zwinność startupu

Jesteśmy częścią Grant Thornton Polska – audyt, podatki, konsulting – która należy do światowej sieci firm doradczych i audytorskich. Grant Thornton Polska działa na rynku polskim od 1993 roku, zatrudnia 1000 osób i działa w 7 miastach w całej Polsce. Jesteśmy niezależną jednostką projektowo-badawczą, ale na co dzień mamy możliwość korzystania ze wsparcia i wiedzy pracowników Grant Thornton na świecie. Tworzymy dla nich nowoczesne narzędzia cyfrowe.

EDISONDA to ludzie

Jesteśmy specjalistami 
Wiemy co robimy, kwestionujemy status quo oraz elastycznie dopasowujemy się do małych i dużych organizacji. Działamy zwinnie – współpracujemy z firmami, które stosują scrum i agile.

Mamy doświadczenie z wielu branż
Badamy, projektujemy, doradzamy. Realizujemy różnorodne projekty na całym świecie, do każdego podchodzimy indywidualnie.

Stanowimy multidyscyplinarny i zgrany zespół
Łączymy nasze doświadczenia i wiedzę psychologów, socjologów, antropologów, specjalistów wzornictwa przemysłowego, ale też dziennikarzy i kulturoznawców.

Umiemy rozmawiać z każdym
Rozmawiamy z użytkownikami, ale też z pracownikami na różnych szczeblach organizacji. Dajemy poparte badaniami rekomendacje i cierpliwie odpowiadamy na pytania.

Chcesz się dowiedzieć, jak możemy wykorzystać nasze kompetencje w rozwoju Twojego biznesu?