kariera ux i praca w edisondzie

Zmieniamy firmy z całego świata. Rób to razem z nami!

Poprawiamy doświadczenia wielu różnorodnych odbiorców – od górników z kopalni złota w Afryce, po dzieci w polskich szkołach. Realizujemy projekty z całego świata i z wielu różnych obszarów.

Nuda Ci tu nie grozi!

Oferty pracy
Jak pracujemy?

Pracujemy w multidyscyplinarnych zespołach

Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach. Projektanci UX i UI oraz badacze wspierają się nawzajem w projektach. Deweloperzy nigdy nie mówią „nie da się”. Project Managerowie są w ciągłym kontakcie z klientami i czuwają, aby zespół projektowy mógł skoncentrować się na pracy. Wspólne działanie daje nam sporo satysfakcji!

W jakich branżach pomagamy?

Dzielimy się wiedzą

Często dzielimy się ze sobą wiedzą. A jest od kogo się uczyć – oprócz wiedzy praktycznej posiadamy też umiejętności dydaktyczne. Część z nas prowadzi zajęcia na uczelniach lub szkolenia otwarte. Spotykamy się w ramach tematycznych gildii. Chętnie rozmawiamy o rzeczach, które udało nam się zrealizować, poznać, przeczytać lub obejrzeć. Praca w EDISONDZIE to ciągłe wsparcie w samorealizacji!

Od samego początku pracowałam w bardzo zróżnicowanych projektach z doświadczonymi ludźmi. Praktycznie codziennie uczę się czegoś nowego.

Katarzyna Spytkowska UX Designer
Praca w edisondzie

Mamy wyjątkową atmosferę

Zarówno w pracy, jak i poza nią. Wszystko dlatego, że się lubimy. Możesz pogadać w kuchni, przy ogromnym stole, o wyższości wegetarianizmu nad jedzeniem mięsa, problemach tego świata czy obejrzanym niedawno serialu. Spotkasz u nas osoby biegające po górach, jeżdżące na rowerze, realizujące się w roli rodzica, preferujące leżenie na kanapie z książką albo grające maniacko w gry komputerowe. Dla każdego coś dobrego. Sporo robimy razem!

 

Pracujesz komfortowo

W biurze możesz pracować siedząc lub stojąc przy biurku, przenieść się na kanapę lub zaanektować leżak na ogromnym balkonie z widokiem na Wawel. Jeśli potrzebujesz skupienia, skorzystaj ze strefy ciszy, salki konferencyjnej lub naszego laboratorium badawczego. Ostatnio pracujemy zdalnie, ale do sprzętów biurowych mamy pełen dostęp.

 

Nasz proces rekrutacji składa się z kilku kroków

Wysyłasz CV

1

Czekamy na plik z Twoimi dokonaniami

Sprawdzamy aplikację

2

Analizujemy Twoje zgłoszenie

Zadanie domowe (dla niektórych)

3

Dajemy ewentualne dodatkowe zadanie

Rozmowa kwalifikacyjna (Etap 1)

4

Rozmawiamy po raz pierwszy

Rozmowa kwalifikacyjna (Etap 2)

5

Rozmawiamy po raz drugi

Dostajesz pracę :)

6

Gratulacje, witaj w zespole!

Znajdź ofertę pracy dla siebie

A jeśli nie znajdziesz, napisz na .

Cały czas się rozwijamy i poszukujemy utalentowanych ludzi z ciekawym doświadczeniem.

Head of Business Growth
Kraków
Product Designer/UX
Kraków
Junior UX Researcher
Kraków
Senior Product Designer/UX
Kraków
Visual Product Designer/UI
Kraków