Cześć! Poznaj EDISONDĘ

Zmieniamy firmy z całego świata. Rób to razem z nami!

Praca w EDISONDZIE jest atrakcyjna przede wszystkim dzięki dynamicznemu i młodemu zespołowi, owocowym czwartkom i rodzinnej atmosferze…

A na poważnie, jest wiele powodów, dla których warto wskoczyć na naszą orbitę. Te najważniejsze znajdziesz poniżej.

Oferty pracy

Wyjątkowy zespół i niesamowite talenty

EDISONDĘ tworzyli i zawsze będą tworzyć ludzie. Jednak nie zwykli, a wyjątkowi – Sondonauci. Na pokładzie mamy ponad 50 indywidualistów, których łączy wspólnota wartości wyznawanych w pracy i w życiu prywatnym. To po prostu fajni, inspirujący, różnorodni ludzie, z którymi chce się pracować oraz spędzać czas. 

 

Różnorodność i dynamika

Wiele o nas można powiedzieć, ale na pewno nie to, że jest tu nudno. Różnorodność projektów, klientów i ich potrzeb czy metod pracy każdego dnia stymuluje nas do działania na pełnych obrotach. Wspieramy zarówno małe firmy rodzinne z Radzionkowa, jak i ogromne korporacje z siedzibą w Genewie. Wchodzimy w buty klientów z branży energetycznej, medycznej, technologicznej czy bankowej. Badania prowadziliśmy już w fabryce w Peru, w samochodzie, na lotnisku czy całkiem zdalnie z respondentami w Australii.

Generalnie, zapięcie pasów jest obowiązkowe.

 

Rozwój i dzielenie się wiedzą

Ciągła nauka i rozwój to silniki naszego kosmicznego statku. Nośnikami specjalistycznej wiedzy są nasi ludzie, a nasze projektowe doświadczenia zmagazynowane są dla przyszłych pokoleń. Ogromną wartość wnosi przede wszystkim kultura knowledge-sharing, która jest wpisana w DNA EDISONDY.

Dbamy, by każdy nasz specjalista miała zaplanowaną ścieżkę kariery i rozwoju wraz z konkretnymi narzędziami do osiągnięcia zaplanowanych celów.

W EDISONDZIE nie silosujemy wiedzy. Każdy Sondonauta, niezależnie od stanowiska, ma pełen dostęp do wszystkich materiałów, narzędzi, inspiracji oraz - co najważniejsze - do innych specjalistów.

Paulina Stępniewska Head of Operations&Culture

Empatia i ludzkie zarządzanie zespołem

W EDISONDZIE ludzie i ich potrzeby są na pierwszym miejscu. Każdy Sondonauta to wyjątkowa, niepowtarzalna historia, ale również konkretne i ważne potrzeby. Wierzymy, że w pracy jest miejsce na indywidualne podejście, empatię, zrozumienie i szczerą troskę o innych członków załogi. 

 

Ambicja i jakość

W EDISONDZIE bylejakość nie przejdzie. Sondonauci to ambitni, dążący do perfekcji, odpowiedzialni i zaangażowani konsultanci, którzy odważnie wchodzą w buty klienta, by dostarczyć najbardziej dopasowane usługi lub produkty cyfrowe. Nie robią tylko rzeczy ładnych, a przeprojektowują świat na lepszy.

Nie są nam również straszne globalne zmiany. Rewolucja AI? Chcemy stać w pierwszym szeregu!

 

Autentyczna i bezpośrednia komunikacja

Choć cieszymy się z korporacyjnego parasola bezpieczeństwa, w EDISONDZIE sztywne zasady i etykiety nie są naszym naturalnym środowiskiem. Wierzymy, że nawet najbardziej ambitne projekty można realizować w przyjaznej, życzliwej i nieformalnej atmosferze. Każdy członek załogi jest na wyciągnięcie ręki i z każdym można porozmawiać na każdy temat.  

A! I poczucie humoru. Bez niego nie wpuszczamy na pokład.

 

Stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia

Mimo dynamiki codziennej pracy, stabilność i przewidywalność zatrudnienia to nasz priorytet. Oferujemy wszystkim Sondonautom zatrudnienie zarówno na podstawie umowy o pracę, jak i kontraktu B2B z większością benefitów, w tym płatnych urlopów. 

Jednocześnie dajemy dużą swobodę wyboru modelu pracy. Chcesz pracować z domowej kanapy? Żaden problem. Chcesz korzystać z naszego klimatycznego biura w centrum Krakowa? Zapraszamy.

 

 

 

Benefity

Różni ludzie, różne potrzeby, różne benefity

Rekrutacja w kilku krokach

Wysyłasz CV

1

Czekamy na plik z Twoimi dokonaniami

Pierwszy kontakt

2

Łapiemy się na szybką rozmowę telefoniczną (30min)

Zadanie domowe (dla niektórych)

3

Dajemy ewentualne dodatkowe zadanie

Rozmowa kwalifikacyjna (Etap 1)

4

Rozmawiamy po raz pierwszy (1h)

Rozmowa kwalifikacyjna (Etap 2)

5

Rozmawiamy po raz drugi (1h)

Dostajesz pracę :)

6

Gratulacje, witaj w zespole!

Znajdź ofertę pracy dla siebie

A jeśli nie znajdziesz, napisz na .

Cały czas się rozwijamy i poszukujemy utalentowanych ludzi z ciekawym doświadczeniem.

Business Designer/UX Strategist
Kraków
UX/CX Researcher
Kraków
Senior UX/CX Researcher
Kraków
Video Editor/Videographer/Graphic Designer, part-time
Kraków

Paulina Stępniewska

Rekrutacje i onboarding
praca@edisonda.pl