Rocket Ideas: Delivery experience (RAPORT)

Przedstawiamy raport Rocket Ideas, nasze spojrzenie na świat cyfrowych innowacji.

Nieustannie obserwujemy innowacje, które dotyczą wielu sektorów – od branży fintech, poprzez opiekę zdrowotną, aż po logistykę. Zmieniające się krajobrazy biznesu i technologii zainspirowały nas do stworzenia serii raportów Rocket Ideas. Chcemy, by było to coś więcej niż cykliczne publikacje. To nasza wspólna platforma do pogłębiania wiedzy i wymiany myśli na temat technologicznej przyszłości.

W pierwszym wydaniu Rocket Ideas przyglądaliśmy  się światowi branży delivery. Ten raport znajdziesz: tutaj

Drugie wydanie naszego raportu poświęciliśmy z kolei logistyce, a dokładniej jej końcowemu etapowi, czyli dostawie produktu do kupującego. Przejrzeliśmy dla Was liczne polskie i zagraniczne inspiracje i w ciekawy, uporządkowany sposób prezentujemy pomysły / innowacje, które naszym zdaniem warto rozważyć w swoim biznesie bazującym na skutecznych, ale także satysfakcjonujących dostawach.

Zapraszamy do pobierania i dzielenia się naszym raportem. Niech inspiruje jak największą liczbę ludzi!

Raport

Rocket Ideas: Delivery experience

Zastanawiasz się, jak skutecznie wdrażać innowacje? Porozmawiajmy!

  Czy chcesz otrzymywać najnowsze informacje związane z tematyką business and innovation desing, a także informacje o działaniach Edisondy, naszych projektach i ofercie?

  Wybierz kanał, w którym możemy się z Tobą skontaktować (zgoda jest dobrowolna):

  Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą lub jeżeli wyraziłeś zgodę również w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

  Michał Madura
  Senior Business Design Consultant


  +48505016712  +48505016712