Rocket Ideas: Fintech (RAPORT)

Przedstawiamy raport Rocket Ideas, nasze spojrzenie na świat cyfrowych innowacji.

Nieustannie obserwujemy innowacje, które dotyczą wielu sektorów – od branży fintech, poprzez opiekę zdrowotną, aż po logistykę. Zmieniające się krajobrazy biznesu i technologii zainspirowały nas do stworzenia serii raportów Rocket Ideas. Chcemy, by było to coś więcej niż cykliczne publikacje. To nasza wspólna platforma do pogłębiania wiedzy i wymiany myśli na temat technologicznej przyszłości.

W pierwszym wydaniu Rocket Ideas przyglądamy się światowi branży fintech. To fascynujący obszar, gdzie innowacje technologiczne spotykają się z finansami, wprowadzając rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki ludzie zarządzają swoim kapitałem i dokonują transakcji. Nie skupiamy się tylko na powierzchownych trendach. Zamiast tego staramy się przedstawić głębsze spojrzenie na to, jakie technologie, strategie i modele biznesowe naprawdę robią różnicę.

Rocket Ideas to nasz sposób na dzielenie się spostrzeżeniami i inspiracją. Wierzymy, że w świecie technologii ważne jest nie tylko to, co nowe, ale przede wszystkim to, co pozostawia trwały ślad. Zapraszamy do wspólnego wglądu w teraźniejszość i przyszłość, w której technologia oraz ludzie idą w parze, wzajemnie się uzupełniając.

Raport

Rocket Ideas: Fintech

Zastanawiasz się, jak skutecznie wdrażać innowacje? Porozmawiajmy!

  Czy chcesz otrzymywać najnowsze informacje związane z tematyką business and innovation desing, a także informacje o działaniach Edisondy, naszych projektach i ofercie?

  Wybierz kanał, w którym możemy się z Tobą skontaktować (zgoda jest dobrowolna):

  Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą lub jeżeli wyraziłeś zgodę również w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

  Michał Madura
  Senior Business Design Consultant


  +48505016712  +48505016712