W ile kliknięć? Zapis na wizytę online (mini RAPORT)

W obliczu zagrożenia COVID-19 powszechne obawy przed technologią oraz niepewność lekarzy i pacjentów co do bezpieczeństwa telemedycyny zdecydowanie tracą na sile. Przeanalizowaliśmy formularze zapisu na wizytę u internisty na kilku popularnych platformach. Jak im poszło?

Otwartość na korzystanie z produktów i usług online może zostać z nami o wiele dłużej niż sam wirus. Już teraz wiele firm oferuje możliwość zapisu na wizytę za pomocą cyfrowego formularza, zarówno na wizytę standardową – stacjonarną, jak i konsultację online.

Postanowiliśmy sprawdzić dostęp online do podstawowych usług medycznych. Przeanalizowaliśmy szybkość przejścia przez formularze kilku popularnych prywatnych placówek medycznych – Medicover (Medistore), Lux Med, Polmed, Scanmed, Enelmed firm ubezpieczeniowych – Allianz, PZU, Compensa oraz jedną niezależną platformę – Telemedico.

Nasza analiza jest bardzo podstawowa i nie pokazuje pełnego obrazu cyfrowej rzeczywistości, nie można jej więc nazwać audytem. Z drugiej strony daje możliwość wyciągnięcia pewnych wniosków, które mogą pomóc w optymalizacji ścieżek. Pobierz raport!

Raport

W ile kliknięć? Zapis na wizytę online (mini RAPORT)