2020-09-15

WEBINAR: Jak powstaje oprogramowanie medyczne? Case study drErykPo wakacyjnej przerwie wracamy z kolejnym odcinkiem serii webinarów Business Design Calls. Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy Ewę Szymańską, która jest Członkiem Zarządu firmy drEryk. Już 30 września porozmawiamy o tym jak, w sposób świadomy i strategiczny, podejść do tworzenia systemów medycznych.

DrEryk to jeden z najbardziej znanych i cenionych programów do zarządzania placówką medyczną w Polsce. Firma w swojej ofercie posiada różne rodzaje cyfrowych usług, które stara się nieustannie rozwijać. Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak się przygotować do tworzenia nowych produktów cyfrowych na różnych płaszczyznach działalności. Będzie o strategii, wsparciu, współpracy z użytkownikami i przygotowaniu zespołów…

Z webinaru dowiesz się:

Webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Kilka słów o naszym Gościu:

Ewa Szymańska, Członek Zarządu drEryk S. A.

Zarządza firmą od listopada 2019 r. Z wykształcenia prawnik i ekonomista, pasjonat nowych technologii. Z branżą IT związana od 10 lat. W 2017 r. z sukcesem zarządzała procesem przejęcia spółki drEryk sp. z o.o. przez spółkę Silvermedia S. A. Uwielbia pracować z ludźmi, wierzy w budowanie atmosfery kreatywności i współpracy.

Rozmowa potrwa około 30 minut, po niej przewidujemy sesję Q&A, zapraszamy do zadawania pytań.

30 września
15:00
Online
Zapisz się

Zobacz nagranie z poprzedniego webinaru:

Dlaczego rynkowi liderzy wierzą w Business Design? Case Study Grant Thornton

 

Udostępnij

Edisonda to ludzie

Wierzymy, że UX to coś więcej niż rysowanie makiet. Dlatego pomagamy zrozumieć potrzeby użytkowników i osadzamy je w kontekście biznesowym. Jesteśmy największym studiem User Experience w Polsce.

projekty szyte na miarę

Na co dzień badamy, tworzymy i rozwijamy cyfrowe produkty. W naszej pracy unikamy założeń - polegamy na wiedzy i zdobytym doświadczeniu.

By zobaczyć stronę
obróć urządzenie

Korzystamy z cookies. Dowiedz się wiecej