Rocket Ideas: Healthcare (RAPORT)

Przedstawiamy raport Rocket Ideas, nasze spojrzenie na świat cyfrowych innowacji.

Nieustannie obserwujemy innowacje, które dotyczą wielu sektorów – od branży fintech, poprzez opiekę zdrowotną, aż po logistykę. Zmieniające się krajobrazy biznesu i technologii zainspirowały nas do stworzenia serii raportów Rocket Ideas. Chcemy, by było to coś więcej niż cykliczne publikacje. To nasza wspólna platforma do pogłębiania wiedzy i wymiany myśli na temat technologicznej przyszłości.

W pierwszym wydaniu Rocket Ideas przyglądaliśmy  się światowi branży delivery. Ten raport znajdziesz: tutaj

W tym wydaniu skupiamy się na innowacyjnych rozwiązaniach cyfrowych, które kształtują doświadczenia konsumentów, zwłaszcza w sektorze opieki zdrowotnej. Analizujemy nowe funkcje produktów cyfrowych od liderów branży, firm BigTech i start-upów, podkreślając dwa kluczowe trendy: rosnącą rolę sztucznej inteligencji (AI) oraz znaczenie doświadczenia użytkownika (UX). Potencjał sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej jest imponujący, biorąc pod uwagę jej zdolność do poprawy jakości i dostępności usług, szczególnie w krajach rozwijających się, z jednoczesnym krytycznym naciskiem na bezpieczeństwo danych medycznych. W kontekście UX, sektor opieki zdrowotnej coraz częściej wdraża rozwiązania cyfrowe skoncentrowane na pacjencie i technologie samoopieki, aby sprostać potrzebie intuicyjnych interfejsów w stresujących sytuacjach, takich jak choroba.

Zapraszamy do pobierania i dzielenia się naszym raportem. Niech inspiruje jak największą liczbę ludzi!

Raport

Rocket Ideas: Healthcare

Pobierz raport

Zastanawiasz się, jak skutecznie wdrażać innowacje? Porozmawiajmy!

  Czy chcesz otrzymywać najnowsze informacje związane z tematyką business and innovation desing, a także informacje o działaniach Edisondy, naszych projektach i ofercie?

  Wybierz kanał, w którym możemy się z Tobą skontaktować (zgoda jest dobrowolna):

  Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą lub jeżeli wyraziłeś zgodę również w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

  Michał Madura
  Senior Business Design Consultant


  +48505016712  +48505016712