Rocket Ideas: eCommerce

Przedstawiamy kolejny raport Rocket Ideas, nasze eksperckie spojrzenie na świat cyfrowych innowacji.

Nieustannie obserwujemy innowacje, które dotyczą wielu sektorów – od branży fintech, poprzez opiekę zdrowotną po logistykę (delivery experience). Zmieniające się krajobrazy biznesu i technologii zainspirowały nas do stworzenia serii raportów Rocket Ideas. Chcemy, by było to coś więcej niż cykliczne publikacje. To nasza wspólna platforma do pogłębiania wiedzy i wymiany myśli na temat technologicznej przyszłości i tego, jak prowadzić biznes w nowej, cyfrowej rzeczywistości.

Obecne wydanie raportu poświęciliśmy w całości tematowi eCommerce, ale w odróżnieniu od poprzednich, nasz ekspert, Miłosz Michałowski-Żuk pokusił się nie tylko o wskazanie najciekawszych trendów i innowacji, ale także postanowił szerzej, z perspektywy czasu spojrzeć na to, jak eCommerce się zmieniał, jakie trendy przetrwały, a co pozostaje ciągle i niezmiennie ważne w kontekście sukcesu biznesowego.  

Zapraszamy do pobierania i dzielenia się naszym raportem. Niech inspiruje jak największą liczbę ludzi!

Nasze poprzednie raporty znajdziesz tutaj:

Rocket Ideas: fintech

Rocket Ideas: healthcare

Rocket Ideas: delivery experience

Raport

Rocket Ideas: eCommerce

Zastanawiasz się, jak skutecznie rozwijać swój eCommerce? Porozmawiajmy!

  Czy chcesz otrzymywać najnowsze informacje związane z tematyką business and innovation desing, a także informacje o działaniach Edisondy, naszych projektach i ofercie?

  Wybierz kanał, w którym możemy się z Tobą skontaktować (zgoda jest dobrowolna):

  Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą lub jeżeli wyraziłeś zgodę również w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

  Michał Madura
  Senior Business Design Consultant


  +48505016712  +48505016712